kaza tazminatım

DASK (Deprem Sigortası) Tazminatı

DASK (Deprem Sigortası) Tazminatı hakkında daha fazla bilgi edinin.

DASK (Deprem Sigortası) Tazminatı

DASK (Deprem Sigortası) tazminatı için tüm bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz. Ülkemiz deprem bölgesi olması sebebiyle devletimiz trafik sigortalarında olduğu gibi deprem sigortasını da zorunlu kılmıştır. Ancak ülkemiz deprem bölgesi olmasına ve deprem sigortasının çok küçük maliyetlerle temin edilmesine rağmen maalesef deprem sigortasına gereken önem verilmediği istatistiklerde görülmektedir.

Oysaki deprem sebebiyle binaların yıkılması, kullanılamayacak hale gelmesi veya binada meydana gelen ufak çaplı zararlar sebebiyle deprem sigortasının bu tür zararları karşıladığı unutulmamalıdır. DASK poliçesi ile yıkılan binaların rayiç değerleri ve teminat tutarları gereği sigorta tarafından milyonlarca tazminat ödemeleri yapılmaktadır.

Ülkemizde en son meydana gelen İzmir, Elazığ, Van, Çanakkale ve bunun gibi bir çok şehrimizde yıkımlara ve büyük zararlara sebep olan deprem karşısında DASK poliçeleri kapsamında depremzedelere milyonlarca tazminat ödemesi yapılmıştır.

Sizin de depreme karşı DASK poliçeniz var ise meydana gelen zararların sigortadan isteyebileceğinizi unutmayınız. DASK sigorta ödemesi ve Deprem sigortası tazminat temini kapsamında bizlerle iletişime geçebilirsiniz. DASK (Deprem Sigortası) tazminatı ile ilgili daha fazla bilgi almak için zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

Sorularınıza Hızlı Cevap Bulun, Biz Sizi Arayalım

Kısaca Biz

Uzman Danışmanlık, ülkemizde veya yabancı devlet vatandaşlarının ülkemizde başına gelebilecek trafik, tren, uçak ve deniz vasıtası kazaları ile ilgili danışmanlık hizmeti veren bir firmadır.

Kaza Tazminatı hesaplamak için şimdi bize ulaşın

Kaza tazminatı başvuru formunu şimdi doldurun, uzmanlarımızın yapacağı değerlendirme sonucunda size detaylı bilgi verelim.

WhatsApp Destek
Şimdi Bizi Arayın
Şimdi Soru Sorun
Tazminat Hesapla
YUKARI